Kontaktné údaje

Kontakt pre všeobecné otázky  info@sensoneo.com

Kontakt pre technickú podporu: support@sensoneo.com

Kontakt pre faktúry: invoices@sensoneo.com

Address
  • Fakturačná adresa
  • SENSONEO j. s. a.
  • Kollárova 27
  • 841 06 Bratislava
  • Slovensko
  • IČO: 50 746 057
  • DIČ: 2120480373
  • IČ DPH: SK2120480373
Address
  • Adresa našej kancelérie
  • ​​Star​é Grunty 202/12
  • 841 04 Bratislava
  • Slovensko
  • +44 203 858 0516
  • info@sensoneo.com

Sensoneo tím

Spoluzakladateľ a CEO
Sensoneo Martin Basila CEO

Martin Basila

martin.basila@sensoneo.com
Riaditeľ divízie odpadového hospodárstva
Sensoneo Tomas Vincze Riaditel divizie odpadoveho hospodarstva

Tomáš Vincze

tomas.vincze@sensoneo.com
Riaditeľ divízie DRS & Take-back systémov
Sensoneo Peter Knaz

Peter Kňaz

peter.knaz@sensoneo.com
Obchodný zástupca pre SK a CZ
Sensoneo Matej Turcan Obchodny zastupca pre SK a CZ

Matej Turčan

matej.turcan@sensoneo.com
PR manažérka
Sensoneo Magdalena Jurkemikova PR manazerka

Magdaléna Jurkemíková

magdalena.jurkemikova@sensoneo.com
HR manažér
Sensoneo Rudolf Havac HR manazer

Rudolf Haváč

rudolf.havac@sensoneo.com